Bestuur

De vrijwilligers die ieder jaar weer het aanspreekpunt zijn van de ijsclub vindt u hieronder:
Onze vereniging staat ingeschreven bij de Kamer van Koophandel onder nummer: 40103861 en is aangesloten bij de KNSB.

Voorts is er samenwerking met omliggende ijsclubs voor met name beoordeling van trainingsmogelijkheden.

Het telefoonnummer van de baan is: 06-20831561 (bereikbaar tijdens opening van de ijsbaan)

Voorzitter Dhr. G.H. Cornelissen (Geert)
  Wiersseweg 50
  7261 AC Ruurlo
  tel. 0573-795034
  geert@decorsign.nl
   
Secretaris Mevr. E.J. Boode-Florijn (Joke)
  Vosheuvelweg 5
  7261 PD Ruurlo
  tel. 0573-471447
  joke.boode@kpnplanet.nl
   
Penningmeester Dhr. E. Weernink (Erik)
  Nijverheidsstraat 10
  7261 AK Ruurlo
  tel. 0573-451033
  penningmeester@ijsbaanruurlo.nl
   
Bestuurslid Dhr. G.M.van der Mast (Gert)
  Joostenkamp 13
  7261 PJ Ruurlo
  tel. 0573-452850 of 06-53 658 437
  mastvd@gmail.com
   
Bestuurslid Dhr. E. Wezinkhof (Evert)
  Hillebrandsweg 1b
  7261 LJ Ruurlo
  tel. 0573-451295
  e.wezinkhof@hetnet.nl
   
Bestuurslid Dhr. G.J.M. Klein Kranenbarg (Gerrit)
  Hukkersdijk 1
  7261 MN Ruurlo
  tel. 0573-452744
  gkleinkranenbarg@tele2.nl
   
Bestuurslid Dhr. H. Makkink (Henk)
  Beemerssteeg 1a
  7261 RR Ruurlo
  tel. 0573-452941
  hmakkink@hotmail.com
   
Bestuurslid Dhr. A.D. Kamperman (Albert)
  Herkampweg 2A
  7261 MG Ruurlo
  tel. 06-10124697
  a.kamperman@live.nl
   
Bestuurslid Dhr. H.J.Stegeman (Henk)
  Beatrixlaan 45
  7261 XW Ruurlo
  tel. 0573-453000 of 06-10053778
  henkstegeman@hetnet.nl
   
Erelid Dhr. W.W.H. Cornelissen (Wim)
  Groenloseweg 48
  7261 RN Ruurlo
  tel. 0573-451743